O Flymania.cz

Také rádi létáte a navštěvujete nová místa? Hledáte nové zážitky, odpočinek nebo se chystáte na služební cestu do zahraničí? Na webu Flymania.cz se s Vámi rádi podělíme o naše zkušenosti, zážitky a cenné rady týkající se letenek a cestování.

 

Co na webu Flymania.cz najdete?

Už víte kam poletíte na dovolenou? Ne? Prozkoumejte web Flymania.cz a možná najdete místo na zemi, které Vás uchvátí natolik, že jej budete chtít navštívit.

 

Nemáte o lokalitě dostatek informací? Katalogy cestovních agentur mají za úkol promovat nabízené lokality a častokrát nereflektují realitu. Přečtěte si raději osobní zkušenosti cestovatelů, kteří dané místo navštívili.  

 

Plánujete cestu? Důkladné plánování cesty zabere množství času. Časové pásmo, měna, počasí, ubytování, atrakce, ceny jízdného, pronájem auta a v neposlední řadě letenky. Na všechny tyto otázky budete chtít znát před odletem odpověď. Prozkoumejte náš web a věříme, že odpověď najdete.

 

Od plánování a realizaci. Už víte kam, už víte jak a kdy, ale ještě neví s kým. Opět nemusíte opouštět web Flymania.cz. Letenku si může vybrat v našem vyhledávači a následně ji zakoupit na  Kiwi.com,  v jednom z nejlepších vyhledávačů na světě.

 

S láskou k cestování

 

Flymania.cz